قلب آبی

فیلم بادبادک باز و دانلود آن

 

بادبادک باز یا  The kite Runner ، یکی از جدیدترین ساخته های هالیوود ، فیلمی است براساس رمانی با همین عنوان که نویسنده آن خالد حسینی نویسنده برجسته افغانی مقیم آمریکاست . رمان بادبادک باز مدت هاست که در سطح جهان انتشار یافته و بارها عناوین و جوایز بسیاری را به خود اختصاص داده است .

همانند رمان بادبادک باز ، فیلم آن نیز در همین ابتدای کار نه تنها مورد استقبال فراوانی در آمریکا و اروپا قرار گرفته است و جزو فیلم هایی است که در طی ماه اخیر بیشترین فروش را داشته است ، از هم اکنون نامزد بهترین فیلم سال و چندین جایزه دیگر را نیز داراست .

کارگردان این فیلم  مارک فارستر جوان است که خالق اثری شاهکار با نام  بمان یا STAY  در سینمای آمریکاست و این بار نیز شاهکاری دیگر را با دقت و زیبایی های خاصی را به جهان سینما عرضه داشته است .

برای من و هم وطنانم که افغان هستیم درک ثانیه به ثانیه صحنه های فیلم بادبادک باز بسیار آسان و واقعی جلوه می نماید چرا که تجربه مطرح شده در داستان بادبادک باز که در آن تعصب و تبعیض قومی در افغانستان را در طول تاریخ معاصر افغانستان نشان می دهد ، را همه دیده ایم و یا شنیده ایم و کاملا با آن آشنا هستیم .

اما بادبادک باز فقط منحصر به ما افغان ها نیست و جذابیت های موجود در آن هر بیننده ای را به خود جلب می کند . البته از خصوصیات فیلم های هالیوودی هم در این فیلم به خوبی استفاده شده است که تا حدود زیادی فضایی که داستان در آن رخ می دهد را نیز تحت تاثیر خود قرار داده است .

به هر حال تا این فیلم را نبینید نمی توانید در مورد آن قضاوت کنید و من هر چه بگویم اثری ژرف نخواهد داشت ، بنابر این پیشنهاد می کنم این فیلم را حتما ببینید .

من آدرس جایی که می توانید این فیلم را دانلود کنید ، در پایان لینک می کنم و توضیح هم خواهم داد که چگونه آن را دانلود کنید . .

the kite runner

http://rapidshare.com/files/87707468/the_kite_runner.txt.html

 

برای دانلود فیلم بادبادک باز ، آدرس بالا را جستجو کنید .پس از ورود به صفحه ، در قسمت پایین صفحه دکمه free را کلیک کنید .صفحه جدیدی باز می شود و در آن در پایین صفحه در کادری که مشخص است ، حروف خواسته شده از شما در بالای کادر را تایپ کنید و سپس دکمه کنار آن را کلیک کنید تا دانلود آغاز گردد .

+نوشته شده در ۱۳۸٦/۱۱/٢٧ساعت٥:٤٤ ‎ب.ظتوسط مهدی ناطق | نظرات ()