قلب آبی

بمونیم یا بریم ؟!!!

مثل اینکه این بلاتکلیفی های خوابگاه نمی خواد تموم بشه . از اول سال تحصیلی جدید صحبت انتقال دانشجویان خارجی از کوی دانشگاه به ساختمانی در خیابون 16 آذر مطرح بود که حتی بر این اساس به بچه های خارجی کارت تردد هم داده نشد . این قضیه با عوض شدن مدیر کل امور خوابگاه ها تا چند وقت مسکوت موند و همه امید این رو داشتند که قضیه به کلی منتفی بشه اما بعد از امتحانات ، ده روز پیش بود که اطلاعیه زدند که وسایلمون رو جمع کنیم و برای رفتن آماده باشیم .

همه دانشجویان خارجی از این قضیه ناراحت بودند ، بعضی ها سال ها بود که توی کوی زندگی می کردند و به اینجا عادت کرده بودند ، خیلی های دیگه هم که جدید اومده بودند داشتند از فضا و امکانات کوی لذت می بردند و از اینجا خیلی راضی بودند اما باید نیومده اسباب کشی کنند به جای دیگه .

خیلی تلاش انجام شد که این عمل صورت نگیره ، یه بعد از ظهر تعداد زیادی از بچه ها خدمت مدیر کل رسیدند و ازش خواستند تا این مسئله رو به نفع بچه ها پیگیری کنه اما مدیر کل فقط جواب داد که دستور از بالاست و امکان نداره ، برید و وسایلتون رو جمع کنید . آتیش بچه های خارجی وقتی بیشتر شد که عده ای از اونا رفتن و ساختمون جدید رو دیدند . خب منم فیلمش رو دیدم ، از نظر من که خیلی هم بد نبود ، کوچیکتر هست ولی می شه چند روز دانشجویی رو توش گذروند .

دیگه ما هم داشتیم اسباب و اساسیه رو جمع کردیم که بریم اما امروز بهمون خبر دادند که بچه های افغانستان توی کوی می مونند و خارجی های دیگه به اون ساختمون باید برند . البته واسه من که فرق زیادی نداره کوی باشم یا برم پایین اما این بلاتکلیفی که این چند مدت به جونمون افتاده و ما رو از خیلی کارای دیگه انداخته ، اونم تو این تعطیلات وسط ترم ، کلافه م کرده .
تا ببینیم چی می شه ...

+نوشته شده در ۱۳۸۸/۱۱/۱۳ساعت٥:٥۸ ‎ب.ظتوسط مهدی ناطق | نظرات ()